Görsel mevcut değil
LM4040CIM3X-2.5/NOPB 2.5V ±0.5% SOT-23-3 Entegre Devre
LM4040CIM3X-2.5/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM4040CIM3X-2.5/NOPB 2.5V ±0.5% SOT-23-3 Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM4040CIM3X-2.5/NOPB, 2.5V sabit çıkışlı shunt tip voltaj referansı entegresidir. ±0.5% tolerans, 100ppm/°C sıcaklık katsayısı ve -40°C ile 85°C çalışma aralığına sahiptir. SOT-23-3 (TO-236-3/SC-59 uyumlu) SMD kılıfta sunulur.
LM4040CIM3X-2.5/NOPB IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3
| Ürün Kodu | LM4040CIM3X-2.5/NOPB |
| Current - Cathode | 65 µA |
| Current - Output | 15 mA |
| Current - Supply | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | - |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 35µVrms |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Part Status | Active |
| Reference Type | Shunt |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Temperature Coefficient | 100ppm/°C |
| Tolerance | ±0.5% |
| Voltage - Input | - |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 2.5V |
LM4040CIM3X-2.5/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.