Görsel mevcut değil
LM340SX-12/NOPB 12V 1.5A DDPAK/TO-263 Entegre Devre
LM340SX-12/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM340SX-12/NOPB 12V 1.5A DDPAK/TO-263 Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM340SX-12/NOPB, 35V’a kadar girişten sabit 12V pozitif çıkış veren 1.5A lineer regülatördür. DDPAK/TO-263 (TO-263-4) SMD kılıftadır ve 0°C ile 125°C aralığında çalışır. Aşırı sıcaklık ve kısa devre koruması içerir.
LM340SX-12/NOPB IC REG LIN 12V 1.5A DDPAK/TO263
| Ürün Kodu | LM340SX-12/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1.5A |
| Current - Quiescent (Iq) | 8 mA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 80dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | DDPAK/TO-263-3 |
| Voltage - Input (Max) | 35V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 12V |
| Voltage Dropout (Max) | 2V @ 1A |
LM340SX-12/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.