Görsel mevcut değil
LM3409MY/NOPB Texas Instruments 10-HVSSOP LED Sürücü Kontrol Entegre Devre
LM3409MY/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM3409MY/NOPB Texas Instruments 10-HVSSOP LED Sürücü Kontrol Entegre Devre Hakkında
LM3409MY/NOPB, Texas Instruments üretimi step-down (buck) topolojide DC-DC LED sürücü kontrol entegresidir. Analog ve PWM dimleme desteği sunar, harici anahtar gerektirir ve yüzey montaj 10-HVSSOP (10-MSOP) pakettedir. 6V-42V besleme aralığında çalışır ve -40°C ile 125°C (TJ) sıcaklık aralığını destekler.
LM3409MY/NOPB IC LED DRIVER CTRLR DIM 10MSOP
| Ürün Kodu | LM3409MY/NOPB |
| Applications | Automotive |
| Current - Output / Channel | - |
| Dimming | Analog, PWM |
| Frequency | - |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 10-HVSSOP |
| Topology | Step-Down (Buck) |
| Type | DC DC Controller |
| Voltage - Output | - |
| Voltage - Supply (Max) | 42V |
| Voltage - Supply (Min) | 6V |
LM3409MY/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.