Görsel mevcut değil
LM3405AXMY/NOPB Texas Instruments 8-HVSSOP LED Sürücü Entegre Devre
LM3405AXMY/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM3405AXMY/NOPB Texas Instruments 8-HVSSOP LED Sürücü Entegre Devre Hakkında
LM3405AXMY/NOPB, Texas Instruments üretimi step-down (buck) topolojili LED sürücü/DC-DC regülatör entegresidir. 3V-22V besleme aralığında çalışır, 1A çıkış akımı sağlar ve PWM ile dimleme destekler. 1.6MHz anahtarlama frekansına sahip olup 8-HVSSOP (SMD) pakettedir.
LM3405AXMY/NOPB IC LED DRIVER RGLTR DIM 1A 8MSOP
| Ürün Kodu | LM3405AXMY/NOPB |
| Applications | Lighting |
| Current - Output / Channel | 1A |
| Dimming | PWM |
| Frequency | 1.6MHz |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-HVSSOP |
| Topology | Step-Down (Buck) |
| Type | DC DC Regulator |
| Voltage - Output | - |
| Voltage - Supply (Max) | 22V |
| Voltage - Supply (Min) | 3V |
LM3405AXMY/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.