Görsel mevcut değil
LM26480SQ-AA/NOPB 24-WQFN (4x4) Güç Yönetimi Entegre Devre
LM26480SQ-AA/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM26480SQ-AA/NOPB 24-WQFN (4x4) Güç Yönetimi Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM26480SQ-AA/NOPB, 4 çıkışlı güç yönetimi entegresidir; 2 adet senkron buck ve 2 adet LDO regülatör içerir. 2.8V–5.5V besleme aralığında çalışır ve 2MHz anahtarlama frekansına sahiptir. 24-WQFN (4x4) yüzey montaj pakettedir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
LM26480SQ-AA/NOPB IC REG QUAD BUCK/LNR SYNC 24WQFN
| Ürün Kodu | LM26480SQ-AA/NOPB |
| Frequency - Switching | 2MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Outputs | 4 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Package / Case | 24-WFQFN Exposed Pad |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 24-WQFN (4x4) |
| Topology | Step-Down (Buck) Synchronous (2), Linear (LDO) (2) |
| Voltage - Supply | 2.8V ~ 5.5V |
| Voltage/Current - Output 1 | 0.8V ~ 2V, 1.5A |
| Voltage/Current - Output 2 | 1V ~ 3.3V, 1.5A |
| Voltage/Current - Output 3 | 1V ~ 3.5V, 300mA |
| w/LED Driver | No |
| w/Sequencer | No |
| w/Supervisor | No |
LM26480SQ-AA/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.