Görsel mevcut değil
LM2596S-12/NOPB TO-263-6 12V 3A Buck Regülatör Entegre Devre
LM2596S-12/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM2596S-12/NOPB TO-263-6 12V 3A Buck Regülatör Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM2596S-12/NOPB, TO-263-6 (D2PAK) kılıfta sabit 12V çıkış veren step-down (buck) anahtarlamalı regülatör entegresidir. 4.5V-40V giriş aralığında 3A tek çıkış sağlar ve 150kHz anahtarlama frekansında çalışır.
LM2596S-12/NOPB TO-263-6, D2PAK (5 Leads + Tab), TO-263BA kılıfta üretilmiştir. Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A TO-263-6, D2PAK (5 Leads + Tab), TO-263BA
| Ürün Kodu | LM2596S-12/NOPB |
| Function | Step-Down |
| Output Configuration | Positive |
| Topology | Buck |
| Output Type | Fixed |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 12V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 150kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | TO-263-6, D2PAK (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Supplier Device Package | TO-263 (DDPAK-5) |
LM2596S-12/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.