Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM2594MX-5.0/NOPB SOIC-8 Entegre Devre
LM2594MX-5.0/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM2594MX-5.0/NOPB SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
LM2594MX-5.0/NOPB SOIC-8 REG BUCK 5V 500MA 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Function | Step-Down |
| Çıkış Tipi | Fixed |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Current - Output | 500mA |
| Topoloji | Buck |
| Frequency - Switching | 150kHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Category | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 40V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage - Input (Min) | 4.5V |