Görsel mevcut değil
LM2576HVT-5.0/LF03 5V 3A Buck Regülatör TO-220-5 Entegre Devre
LM2576HVT-5.0/LF03
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM2576HVT-5.0/LF03 5V 3A Buck Regülatör TO-220-5 Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM2576HVT-5.0/LF03, 4V-60V giriş aralığında çalışan sabit 5V çıkışlı 3A step-down (buck) anahtarlamalı regülatördür. 52kHz anahtarlama frekansına sahiptir ve TO-220-5 kılıfta, through-hole montaj için uygundur. Çalışma sıcaklık aralığı -40°C ile 125°C (TJ) arasındadır.
LM2576HVT-5.0/LF03 IC REG BUCK 5V 3A TO220-5
| Ürün Kodu | LM2576HVT-5.0/LF03 |
| Current - Output | 3A |
| Frequency - Switching | 52kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-220-5 Formed Leads |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-220-5 |
| Synchronous Rectifier | No |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 60V |
| Voltage - Input (Min) | 4V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
LM2576HVT-5.0/LF03 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.