Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
LM25576MH/NOPB HTSSOP-20 Entegre Devre
LM25576MH/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM25576MH/NOPB HTSSOP-20 Entegre Devre Hakkında
LM25576MH/NOPB HTSSOP-20 REG BUCK ADJ 3A 20HTSSOP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Üretici Paket/Kılıf | 20-HTSSOP |
| Function | Step-Down |
| Çıkış Tipi | Adjustable |
| Çıkış Konfigürasyonu | Positive |
| Current - Output | 3A |
| Topoloji | Buck |
| Frequency - Switching | 50kHz ~ 1MHz |
| Synchronous Rectifier | No |
| Voltage - Output (Max) | 40V |
| Product Category | PMIC - Voltage Regulators - DC DC Switching Regulators |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Max) | 42V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.225V |
| Voltage - Input (Min) | 6V |