Görsel mevcut değil
LM25069PMM-1/NOPB 10-VSSOP Hot Swap Kontrolcü Entegre Devre
LM25069PMM-1/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM25069PMM-1/NOPB 10-VSSOP Hot Swap Kontrolcü Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM25069PMM-1/NOPB, genel amaçlı hot swap kontrolcü entegre devredir. 2.9V–17V besleme aralığında çalışır, akım limiti, arıza zaman aşımı, OVP ve UVLO gibi programlanabilir özellikler sunar. 10-VSSOP SMD pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
LM25069PMM-1/NOPB IC HOT SWAP CTRLR GP 10VSSOP
| Ürün Kodu | LM25069PMM-1/NOPB |
| Applications | General Purpose |
| Current - Output (Max) | - |
| Current - Supply | 1.6 mA |
| Features | Latched Fault |
| Internal Switch(s) | No |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Channels | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Programmable Features | Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| Supplier Device Package | 10-VSSOP |
| Type | Hot Swap Controller |
| Voltage - Supply | 2.9V ~ 17V |
LM25069PMM-1/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.