Görsel mevcut değil
LM1117T-5.0/NOPB TO-220-3 5V 800mA Regülatör Entegre Devre
LM1117T-5.0/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM1117T-5.0/NOPB TO-220-3 5V 800mA Regülatör Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM1117T-5.0/NOPB, TO-220-3 kılıfta sabit 5V çıkış veren pozitif lineer regülatördür. 800mA çıkış akımı destekler, maksimum 15V giriş gerilimi ile çalışır ve 800mA’de tipik dropout değeri 1.2V’tur. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık koruması bulunur, through-hole montaja uygundur.
LM1117T-5.0/NOPB IC REG LINEAR 5V 800MA TO220-3
| Ürün Kodu | LM1117T-5.0/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 800mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 5 mA |
| Current - Supply (Max) | 10 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 75dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | TO-220-3 |
| Voltage - Input (Max) | 15V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.2V @ 800mA |
LM1117T-5.0/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.