Görsel mevcut değil
LM1117T-3.3/NOPB TO-220-3 3.3V 800mA Entegre Devre
LM1117T-3.3/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM1117T-3.3/NOPB TO-220-3 3.3V 800mA Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM1117T-3.3/NOPB, TO-220-3 kılıfta 3.3V sabit çıkışlı lineer voltaj regülatörüdür. 800mA çıkış akımı sağlar, maksimum 15V giriş gerilimi ile çalışır ve 800mA’de tipik 1.2V dropout değerine sahiptir. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık koruması bulunur, through-hole montaja uygundur.
LM1117T-3.3/NOPB IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO220-3
| Ürün Kodu | LM1117T-3.3/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 800mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 5 mA |
| Current - Supply (Max) | 10 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 75dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | TO-220-3 |
| Voltage - Input (Max) | 15V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.2V @ 800mA |
LM1117T-3.3/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.