Görsel mevcut değil
LM1117MPX-1.8/NOPB 1.8V 800mA SOT-223 Entegre Devre
LM1117MPX-1.8/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM1117MPX-1.8/NOPB 1.8V 800mA SOT-223 Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM1117MPX-1.8/NOPB, 1.8V sabit çıkışlı lineer regülatör entegresidir. SOT-223 (TO-261-4) SMD kılıfta 800mA çıkış akımı ve 15V maksimum giriş gerilimi sunar. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık koruması içerir, çalışma sıcaklığı 0°C ile 125°C arasındadır.
LM1117MPX-1.8/NOPB IC REG LINEAR 1.8V 800MA SOT223
| Ürün Kodu | LM1117MPX-1.8/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 800mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 5 mA |
| Current - Supply (Max) | 10 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 75dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-223 |
| Voltage - Input (Max) | 15V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.2V @ 800mA |
LM1117MPX-1.8/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.