Görsel mevcut değil
LM1117MP-3.3/NOPB 3.3V 800mA SOT-223 Entegre Devre
LM1117MP-3.3/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM1117MP-3.3/NOPB 3.3V 800mA SOT-223 Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM1117MP-3.3/NOPB, 3.3V sabit çıkışlı lineer voltaj regülatör entegresidir. SOT-223 (TO-261-4) SMD pakette 800mA çıkış akımı sunar ve maksimum 15V giriş gerilimi ile çalışır. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık korumalarına sahiptir.
LM1117MP-3.3/NOPB IC REG LINEAR 3.3V 800MA SOT223
| Ürün Kodu | LM1117MP-3.3/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 800mA |
| Current - Quiescent (Iq) | 5 mA |
| Current - Supply (Max) | 10 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-261-4, TO-261AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 75dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | SOT-223 |
| Voltage - Input (Max) | 15V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.2V @ 800mA |
LM1117MP-3.3/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.