Görsel mevcut değil
LM1086ISX-3.3/NOPB 3.3V 1.5A DDPAK TO-263 Entegre Devre
LM1086ISX-3.3/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM1086ISX-3.3/NOPB 3.3V 1.5A DDPAK TO-263 Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM1086ISX-3.3/NOPB, 3.3V sabit çıkışlı 1.5A lineer regülatördür. Maksimum 27V giriş gerilimi destekler ve DDPAK/TO-263 (TO-263-4) SMD kılıftadır. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumalarına sahiptir.
LM1086ISX-3.3/NOPB IC REG LIN 3.3V 1.5A DDPAK
| Ürün Kodu | LM1086ISX-3.3/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1.5A |
| Current - Quiescent (Iq) | 5 mA |
| Current - Supply (Max) | 10 mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 72dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | DDPAK/TO-263-3 |
| Voltage - Input (Max) | 27V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3.3V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.5V @ 1.5A |
LM1086ISX-3.3/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.