Görsel mevcut değil
LM1086CT-5.0/NOPB TO-220-3 5V 1.5A Entegre Devre
LM1086CT-5.0/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM1086CT-5.0/NOPB TO-220-3 5V 1.5A Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM1086CT-5.0/NOPB, sabit 5V çıkış veren 1.5A lineer voltaj regülatörüdür. TO-220-3 kılıfta, through-hole montaja uygundur ve maksimum 25V giriş gerilimini destekler. Aşırı akım, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumalarına sahiptir.
LM1086CT-5.0/NOPB IC REG LINEAR 5V 1.5A TO220-3
| Ürün Kodu | LM1086CT-5.0/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 1.5A |
| Current - Quiescent (Iq) | 5 mA |
| Current - Supply (Max) | 10 mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature, Short Circuit |
| PSRR | 68dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | TO-220-3 |
| Voltage - Input (Max) | 25V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.5V @ 1.5A |
LM1086CT-5.0/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.