Görsel mevcut değil
LM1084IT-5.0/NOPB 5V 5A TO-220-3 Entegre Devre
LM1084IT-5.0/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
LM1084IT-5.0/NOPB 5V 5A TO-220-3 Entegre Devre Hakkında
Texas Instruments LM1084IT-5.0/NOPB, sabit 5V çıkış veren 5A lineer voltaj regülatör entegresidir. TO-220-3 kılıfta, through-hole montaja uygundur ve 25V maksimum giriş gerilimini destekler. Aşırı akım ve aşırı sıcaklık koruması bulunur, çalışma sıcaklığı aralığı -40°C ile 125°C arasındadır.
LM1084IT-5.0/NOPB IC REG LINEAR 5V 5A TO220-3
| Ürün Kodu | LM1084IT-5.0/NOPB |
| Control Features | - |
| Current - Output | 5A |
| Current - Quiescent (Iq) | 10 mA |
| Current - Supply (Max) | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Number of Regulators | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Fixed |
| Package / Case | TO-220-3 |
| Part Status | Active |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| PSRR | 68dB (120Hz) |
| Supplier Device Package | TO-220-3 |
| Voltage - Input (Max) | 25V |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Voltage Dropout (Max) | 1.5V @ 5A |
LM1084IT-5.0/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.