Görsel mevcut değil
KIA78R08PI-U/P TO-220F LDO Voltaj Regülatörü Entegre Devre
FE29089
- Üretici
- KEC ( Korea Electronics )
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
KIA78R08PI-U/P TO-220F LDO Voltaj Regülatörü Entegre Devre Hakkında
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Üretici | KEC |
| Entegre Tipi | LDO Voltaj Regülatörü |
| Nominal Çıkış Voltajı | 8 V |
| Minimum Çıkış Voltajı | 7.8 V |
| Maksimum Çıkış Voltajı | 8.2 V |
| Maksimum Giriş Voltajı | 25 V |
| Minimum Giriş Voltajı | 9 V |
| Dropout Voltajı (Max) | 0.5 V |
| Çalışma Sıcaklığı (Max) | 125 °C |
| Paket Tipi | TO-220F (TO-220IS) |
| Pin Sayısı | 3 Pin |