Görsel mevcut değil
ICM7250IPE+ Maxim 15MHz 16-PDIP Counter/Timer Entegre Devre
ICM7250IPE+
- Üretici
- Maxim ( Analog Devices )
- Kılıf / Paket
- —
ICM7250IPE+ Maxim 15MHz 16-PDIP Counter/Timer Entegre Devre Hakkında
ICM7250IPE+ Maxim (Analog Devices) üretimi, binary Counter/Timer Circuit (CTC) entegresidir. 15MHz çalışma frekansı, 2V-16V besleme aralığı ve -20°C ile 85°C çalışma sıcaklığı sunar. 16-PDIP (0.300", 7.62mm) kılıfta, through-hole montaj için uygundur.
ICM7250IPE+ 16-DIP (0.300", 7.62mm) kılıfta üretilmiştir. Counter/Timer Circuit (CTC), Binary IC 15MHz 16-PDIP
| Ürün Kodu | ICM7250IPE+ |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Frequency | 15MHz |
| Type | Counter/Timer Circuit (CTC), Binary |
| Operating Temperature | -20°C ~ 85°C |
| Voltage - Supply | 2V ~ 16V |
| Count | 1 ~ 99 |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Current - Supply | 700 µA |
ICM7250IPE+ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.