Görsel mevcut değil
GIGADEVICE GD25WD10CKIGR 1Mbit SPI Dual I/O NOR Flash Entegre Devre
GD25WD10CKIGR
- Üretici
- GIGADEVICE
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
GIGADEVICE GD25WD10CKIGR 1Mbit SPI Dual I/O NOR Flash Entegre Devre Hakkında
GIGADEVICE GD25WD10CKIGR, 1Mbit kapasiteli FLASH-NOR (SLC) non-volatile bellek entegresidir ve SPI Dual I/O arayüzü ile 100 MHz’e kadar çalışır. 1.65V–3.6V besleme aralığını destekler, erişim süresi 12 ns’dir ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır. 8-USON (1.5x1.5) / 8-XFDFN Exposed Pad SMD kılıftadır.
GD25WD10CKIGR 8-XFDFN Exposed Pad kılıfta üretilmiştir. FLASH - NOR (SLC) Memory IC 1Mbit SPI - Dual I/O 100 MHz 12 ns 8-USON (1.5x1.5)
| Ürün Kodu | GD25WD10CKIGR |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 8-XFDFN Exposed Pad |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Size | 1Mbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Technology | FLASH - NOR (SLC) |
| Clock Frequency | 100 MHz |
| Memory Format | FLASH |
| Supplier Device Package | 8-USON (1.5x1.5) |
| Write Cycle Time - Word, Page | 55µs, 6ms |
| Memory Interface | SPI - Dual I/O |
| Access Time | 12 ns |
| Memory Organization | 128K x 8 |
GD25WD10CKIGR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.