Görsel mevcut değil
GIGADEVICE GD25VE40CTIG 4Mbit SPI Quad I/O Flash Entegre Devre
GD25VE40CTIG
- Üretici
- GIGADEVICE
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
GIGADEVICE GD25VE40CTIG 4Mbit SPI Quad I/O Flash Entegre Devre Hakkında
GIGADEVICE GD25VE40CTIG, 4Mbit kapasiteli non-volatile NOR Flash bellek entegresidir ve SPI - Quad I/O arayüzünü destekler. 104 MHz saat frekansında çalışır, 2.1V-3.6V besleme aralığına sahiptir. 8-SOIC (3.90mm) SMD kılıfta, -40°C ile 85°C çalışma sıcaklığı aralığında kullanıma uygundur.
GD25VE40CTIG 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) kılıfta üretilmiştir. FLASH - NOR Memory IC 4Mbit SPI - Quad I/O 104 MHz 8-SOP
| Ürün Kodu | GD25VE40CTIG |
| Packaging | Tube |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Size | 4Mbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply | 2.1V ~ 3.6V |
| Technology | FLASH - NOR |
| Clock Frequency | 104 MHz |
| Memory Format | FLASH |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Organization | 512K x 8 |
| Programmable | Not Verified |