Görsel mevcut değil
GIGADEVICE GD25LQ80ESIGR 8Mbit SPI Quad I/O QPI 8-SOIC Entegre Devre
GD25LQ80ESIGR
- Üretici
- GIGADEVICE
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
GIGADEVICE GD25LQ80ESIGR 8Mbit SPI Quad I/O QPI 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
GIGADEVICE GD25LQ80ESIGR, 8Mbit kapasiteli non-volatile FLASH NOR (SLC) bellek entegresidir. SPI Quad I/O ve QPI arayüzlerini destekler, 133 MHz saat frekansında çalışır ve 1.65V-2V besleme aralığına sahiptir. 8-SOIC (5.30mm) SMD kılıftadır ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
GD25LQ80ESIGR 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) kılıfta üretilmiştir. FLASH - NOR (SLC) Memory IC 8Mbit SPI - Quad I/O, QPI 133 MHz 6 ns 8-SOP
| Ürün Kodu | GD25LQ80ESIGR |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 8-SOIC (0.209", 5.30mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Size | 8Mbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 2V |
| Technology | FLASH - NOR (SLC) |
| Clock Frequency | 133 MHz |
| Memory Format | FLASH |
| Supplier Device Package | 8-SOP |
| Write Cycle Time - Word, Page | 60µs, 2.4ms |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O, QPI |
| Access Time | 6 ns |
| Memory Organization | 1M x 8 |
GD25LQ80ESIGR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.