Görsel mevcut değil
GIGADEVICE GD25LD40COIGR 4Mbit SPI Dual I/O 8-TSSOP Entegre Devre
GD25LD40COIGR
- Üretici
- GIGADEVICE
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
GIGADEVICE GD25LD40COIGR 4Mbit SPI Dual I/O 8-TSSOP Entegre Devre Hakkında
GIGADEVICE GD25LD40COIGR, 4Mbit kapasiteli FLASH-NOR, kalıcı bellek entegresidir. SPI Dual I/O arayüzü ile 50 MHz saat frekansında çalışır ve 1.65V-2V besleme aralığını destekler. 8-TSSOP SMD kılıftadır ve çalışma sıcaklığı -40°C ile 85°C arasındadır.
GD25LD40COIGR 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) kılıfta üretilmiştir. FLASH - NOR Memory IC 4Mbit SPI - Dual I/O 50 MHz 8-TSSOP
| Ürün Kodu | GD25LD40COIGR |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Size | 4Mbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 2V |
| Technology | FLASH - NOR |
| Clock Frequency | 50 MHz |
| Memory Format | FLASH |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Write Cycle Time - Word, Page | 97µs, 6ms |
| Memory Interface | SPI - Dual I/O |
| Memory Organization | 512K x 8 |
| Programmable | Not Verified |