Görsel mevcut değil
GD25WD40COIGR GIGADEVICE 4Mbit SPI Dual I/O 8-TSSOP Entegre Devre
GD25WD40COIGR
- Üretici
- GIGADEVICE
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
GD25WD40COIGR GIGADEVICE 4Mbit SPI Dual I/O 8-TSSOP Entegre Devre Hakkında
GIGADEVICE GD25WD40COIGR, 4Mbit kapasiteli non-volatile NOR Flash (SLC) bellek entegresidir ve SPI Dual I/O arayüzü ile 100 MHz’e kadar çalışır. 1.65V–3.6V besleme aralığını destekler ve -40°C ile 85°C arasında çalışacak şekilde tasarlanmıştır. 8-TSSOP SMD kılıftadır (512K x 8 organizasyon).
GD25WD40COIGR 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) kılıfta üretilmiştir. FLASH - NOR (SLC) Memory IC 4Mbit SPI - Dual I/O 100 MHz 12 ns 8-TSSOP
| Ürün Kodu | GD25WD40COIGR |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Memory Size | 4Mbit |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Technology | FLASH - NOR (SLC) |
| Clock Frequency | 100 MHz |
| Memory Format | FLASH |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Write Cycle Time - Word, Page | 97µs, 6ms |
| Memory Interface | SPI - Dual I/O |
| Access Time | 12 ns |
| Memory Organization | 512K x 8 |
GD25WD40COIGR Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.