Görsel mevcut değil
GD25D05CTIGR GIGADEVICE 512Kb SPI Dual I/O 100MHz Entegre Devre
GD25D05CTIGR
- Üretici
- GIGADEVICE
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
GD25D05CTIGR GIGADEVICE 512Kb SPI Dual I/O 100MHz Entegre Devre Hakkında
GIGADEVICE GD25D05CTIGR, 512Kb (64K x 8) kapasiteli FLASH-NOR, non-volatile bellek entegresidir. SPI Dual I/O arayüzü ile 100MHz’e kadar çalışır ve 2.7V–3.6V besleme aralığını destekler. SMD montaja uygun 8-SOP (8-SOIC) pakettedir ve -40°C ile 85°C arasında çalışır.
GD25D05CTIGR FLASH - NOR Memory IC 512Kb (64K x 8) SPI - Dual I/O 100MHz 8-SOP
| Ürün Kodu | GD25D05CTIGR |
| Paketleme | Cut Tape (CT) |
| Hafıza Türü | Non-Volatile |
| Bellek Formatı | FLASH |
| Teknoloji | FLASH - NOR |
| Bellek Boyutu | 512Kb (64K x 8) |
| Bellek Arayüzü | SPI - Dual I/O |
| Saat Frekansı | 100MHz |
| Yazma Döngüsü Süresi - Kelime, Sayfa | 50µs, 4ms |
| Gerilim - Besleme | 2.7V ~ 3.6V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Montaj Tipi | Surface Mount |
| Paket / Kılıf | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Tedarikçi Paketleme | 8-SOP |