Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
DSPIC33FJ64GP706A-I/PT TQFP-64 Mikrodenetleyici MCU
DSPIC33FJ64GP706A-I/PT
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
DSPIC33FJ64GP706A-I/PT TQFP-64 Mikrodenetleyici MCU Hakkında
DSPIC33FJ64GP706A-I/PT TQFP-64 MCU 16BIT 64KB FLASH 64TQFP Entegre Devre
| Kılıf | 64-TQFP |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 64-TQFP (10x10) |
| Core Processor | dsPIC |
| Program Belleği Tipi | Flash |
| RAM Boyutu | 16K x 8 |
| Number of I/O | 53 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 3V ~ 3.6V |
| Bağlantı | CANbus |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | A/D 18x10b/12b |
| EEPROM Kapasitesi | - |
| Osilatör Tipi | Internal |
| Program Belleği Boyutu | 64KB (64K x 8) |
| Hız | 40 MIPs |
| Product Category | Embedded - Microcontrollers |
| UART/USART | 1 |