Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
DSPIC30F5011-20I/PT TQFP-64 Mikrodenetleyici MCU
DSPIC30F5011-20I/PT
- Üretici
- Microchip
- Kılıf / Paket
- —
DSPIC30F5011-20I/PT TQFP-64 Mikrodenetleyici MCU Hakkında
DSPIC30F5011-20I/PT TQFP-64 MCU 16BIT 66KB FLASH 64TQFP Entegre Devre
| Kılıf | 64-TQFP |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 64-TQFP (10x10) |
| Core Processor | dsPIC |
| Program Belleği Tipi | Flash |
| RAM Boyutu | 4K x 8 |
| Number of I/O | 52 |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2.5V ~ 5.5V |
| Bağlantı | CANbus |
| Core Size | 16-Bit |
| Data Converters | A/D 16x12b |
| EEPROM Kapasitesi | 1K x 8 |
| Osilatör Tipi | Internal |
| Program Belleği Boyutu | 66KB (22K x 24) |
| Hız | 20 MIPS |
| Product Category | Embedded - Microcontrollers |
| UART/USART | 1 |