Görsel mevcut değil
DS1390U-33+T&R (1390) Maxim SPI RTC 10-uMAX/uSOP Entegre Devre
DS1390U-33+T&R
- Üretici
- Maxim ( Analog Devices )
- Kılıf / Paket
- —
DS1390U-33+T&R (1390) Maxim SPI RTC 10-uMAX/uSOP Entegre Devre Hakkında
DS1390U-33+T&R, Maxim (Analog Devices) üretimi SPI arayüzlü gerçek zaman saati (RTC) clock/calendar entegresidir. Alarm, artık yıl desteği, kare dalga çıkışı ve trickle-charger özellikleri sunar. 2.97V-5.5V besleme aralığında çalışır ve 10-TFSOP/10-MSOP (3.00mm) SMD kılıftadır.
DS1390U-33+T&R 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) kılıfta üretilmiştir. Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar SPI 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
| Ürün Kodu | DS1390U-33+T&R |
| Programmable | Not Verified |
| Type | Clock/Calendar |
| Features | Alarm, Leap Year, Square Wave Output, Trickle-Charger |
| Memory Size | - |
| Time Format | HH:MM:SS:hh (12/24 hr) |
| Date Format | YY-MM-DD-dd |
| Interface | SPI |
| Voltage - Supply | 2.97V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply, Battery | 1.3V ~ 5.5V |
| Current - Timekeeping (Max) | 175µA @ 2.97V ~ 5.5V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Package / Case | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Supplier Device Package | 10-uMAX/uSOP |
DS1390U-33+T&R Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.