Görsel mevcut değil
DS1232+ Maxim 8-PDIP Reset/Power Supervisor Entegre Devre
DS1232+
- Üretici
- Maxim ( Analog Devices )
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
DS1232+ Maxim 8-PDIP Reset/Power Supervisor Entegre Devre Hakkında
DS1232+, Maxim (Analog Devices) üretimi, 8-PDIP (0.300", 7.62mm) kılıfta basit reset/power-on reset (supervisor) entegresidir. 1 adet besleme hattını izler; 4.37V ve 4.62V eşik seçenekleri ile open-drain ve push-pull çıkış sunar. Through-hole montaj tipindedir ve 0°C ile 70°C çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
DS1232+ 8-DIP (0.300", 7.62mm) kılıfta üretilmiştir. Supervisor Open Drain, Push-Pull 1 Channel 8-PDIP
| Ürün Kodu | DS1232+ |
| Programmable | Not Verified |
| Type | Simple Reset/Power-On Reset |
| Number of Voltages Monitored | 1 |
| Voltage - Threshold | 4.37V, 4.62V |
| Output | Open Drain, Push-Pull |
| Reset | Active High/Active Low |
| Reset Timeout | Adjustable/Selectable |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
DS1232+ Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.