Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
AP63357QZV-7 V-DFN3020-13/SWP (Type A1) Entegre Devre
AP63357QZV-7
- Üretici
- Diodes Incorporated
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
AP63357QZV-7 V-DFN3020-13/SWP (Type A1) Entegre Devre Hakkında
AP63357QZV-7 V-DFN3020-13/SWP (Type A1) kılıfta üretilmiştir. DCDC CONV HV BUCK V-DFN3020-13 T
| Ürün Kodu | AP63357QZV-7 |
| Current - Output | 3.5A |
| Frequency - Switching | 450kHz |
| Function | Step-Down |
| Mounting Type | Surface Mount, Wettable Flank |
| Number of Outputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Output Configuration | Positive |
| Output Type | Adjustable |
| Package / Case | 13-PowerVFDFN |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | V-DFN3020-13/SWP (Type A1) |
| Synchronous Rectifier | Yes |
| Topology | Buck |
| Voltage - Input (Max) | 32V |
| Voltage - Input (Min) | 3.8V |
| Voltage - Output (Max) | 31V |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 0.8V |
AP63357QZV-7 Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.