Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
ADS7862Y/250 TQFP-32 Entegre Devre Hakkında
ADS7862Y/250 TQFP-32 ADC 12BIT SAR 32TQFP Entegre Devre
| Kılıf | 32-TQFP |
|---|---|
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C |
| Üretici Paket/Kılıf | 32-TQFP (5x5) |
| Features | Selectable Address |
| Veri Arayüzü | SPI |
| Konfigürasyon | MUX-S/H-ADC |
| Number of Inputs | 4 |
| Input Type | Differential |
| Number of Bits | 12 |
| Sampling Rate (Per Second) | 500k |
| Product Category | Data Acquisition - Analog to Digital Converters (ADC) |
| Referans Tipi | External |
| Analog | 5V |
| Digital | 5V |
| Mimari | SAR |
| Number of A/D Converters | 2 |
| Ratio - S/HADC | 1 |
| Internal | 1 |
| Simultaneous Sampling | 1 |