Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
ADC141S626CIMM/NOPB 10-VSSOP Entegre Devre
ADC141S626CIMM/NOPB
- Üretici
- Texas Instruments
- Kılıf / Paket
- —
ADC141S626CIMM/NOPB 10-VSSOP Entegre Devre Hakkında
ADC141S626CIMM/NOPB 10-VSSOP kılıfta üretilmiştir. IC ADC 14BIT SAR 10VSSOP
| Ürün Kodu | ADC141S626CIMM/NOPB |
| Architecture | SAR |
| Configuration | S/H-ADC |
| Data Interface | SPI |
| Features | - |
| Input Type | Differential |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Number of A/D Converters | 1 |
| Number of Bits | 14 |
| Number of Inputs | 1 |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Part Status | Active |
| Ratio - S/H:ADC | 1:1 |
| Reference Type | External |
| Sampling Rate (Per Second) | 250k |
| Supplier Device Package | 10-VSSOP |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.5V |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.5V |
ADC141S626CIMM/NOPB Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.