Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
93LC86C-I/P PDIP-8 Entegre Devre Hakkında
93LC86C-I/P PDIP-8 EEPROM 16KBIT SPI 3MHZ 8DIP Entegre Devre
| Montaj Tipi | Through Hole |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-PDIP |
| Bellek Boyutu | 16Kb (2K x 8 |
| Saat Frekansı | 3 MHz |
| Technology | EEPROM |
| Bellek Tipi | Non-Volatile |
| Bellek Arayüzü | SPI |
| Bellek Formatı | EEPROM |
| Erişim Süresi ( Access Time ) | - |
| Product Category | Memory |
| Yazım Döngü Süresi | 5ms |
| 1K x 16) | 1 |