Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
93LC46BT-I/SN SOIC-8 Entegre Devre Hakkında
93LC46BT-I/SN SOIC-8 EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8SO Entegre Devre
| Montaj Tipi | Surface Mount ( SMD ) |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Üretici Paket/Kılıf | 8-SOIC |
| Bellek Boyutu | 1Kb (64 x 16) |
| Saat Frekansı | 2 MHz |
| Technology | EEPROM |
| Bellek Tipi | Non-Volatile |
| Bellek Arayüzü | SPI |
| Bellek Formatı | EEPROM |
| Erişim Süresi ( Access Time ) | - |
| Product Category | Memory |
| Yazım Döngü Süresi | 6ms |