Görsel mevcut değil
93C46B-I/P 8-PDIP Entegre Devre Hakkında
93C46B-I/P 8-PDIP kılıfta üretilmiştir. IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ 8DIP
| Ürün Kodu | 93C46B-I/P |
| Access Time | - |
| Clock Frequency | 2 MHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Size | 1Kb (64 x 16) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Through Hole |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 2ms |
93C46B-I/P Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.