Görsel mevcut değil
47C04-I/SN 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
47C04-I/SN 8-SOIC kılıfta üretilmiştir. IC EERAM 4KBIT I2C 1MHZ 8SOIC
| Ürün Kodu | 47C04-I/SN |
| Access Time | 400 ns |
| Clock Frequency | 1 MHz |
| Memory Format | EERAM |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Size | 4Kb (512 x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Technology | EEPROM, SRAM |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 1ms |