Görseller temsilidir, tam özellikler için datasheet'e bakınız.
25LC256T-I/SN, SOIC-8 256Kb SPI Serial EEPROM
25LC256T-I/SN
- Üretici
- Microchip
- Kategori
- Kılıf / Paket
- —
25LC256T-I/SN, SOIC-8 256Kb SPI Serial EEPROM Hakkında
| Kılıf | SOIC-8 |
|---|---|
| Montaj Tipi | SMD/SMT |
| Bellek Boyutu | 256Kb ( 32K x 8 ) |
| Maksimum Besleme Voltajı | 5.5V |
| Minimum Besleme Voltajı | 2.5V |
| Bellek Tipi | Non-Volatile |
| Bellek Arayüzü | SPI |
| Bellek Formatı | EEPROM |
| Yazım Döngü Süresi | 5ms |
| Maksimum Saat Frekansı | 10MHz |
| Teknoloji | EEPROM |
| Temel Parça Kodu | 25LC256 |