Görsel mevcut değil
25LC128-I/SN 8-SOIC Entegre Devre Hakkında
25LC128-I/SN 8-SOIC kılıfta üretilmiştir. IC EEPROM 128KBIT SPI 8SOIC
| Ürün Kodu | 25LC128-I/SN |
| Access Time | - |
| Clock Frequency | 10 MHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Size | 128Kb (16K x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
25LC128-I/SN Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.