Görsel mevcut değil
25AA040AT-I/OT SOT-23-6 Entegre Devre Hakkında
25AA040AT-I/OT SOT-23-6 kılıfta üretilmiştir. IC EEPROM 4KBIT SPI SOT23-6
| Ürün Kodu | 25AA040AT-I/OT |
| Access Time | - |
| Clock Frequency | 10 MHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | SPI |
| Memory Size | 4Kb (512 x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.8V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
25AA040AT-I/OT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.