Görsel mevcut değil
24CS512T-I/OT SOT-23-5 Entegre Devre Hakkında
24CS512T-I/OT SOT-23-5 kılıfta üretilmiştir. 512K 3.4MHZ I2C SERIAL EEPROM
| Ürün Kodu | 24CS512T-I/OT |
| Access Time | 400 ns |
| Clock Frequency | 3.4 MHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Size | 512Kb (64K x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
24CS512T-I/OT Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.