Görsel mevcut değil
24AA64-I/ST 8-TSSOP Entegre Devre Hakkında
24AA64-I/ST 8-TSSOP kılıfta üretilmiştir. IC EEPROM 64KBIT I2C 8TSSOP
| Ürün Kodu | 24AA64-I/ST |
| Access Time | 900 ns |
| Clock Frequency | 400 kHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | I²C |
| Memory Size | 64Kb (8K x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 1.7V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
24AA64-I/ST Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.