Görsel mevcut değil
23LC1024T-I/ST 8-TSSOP Entegre Devre Hakkında
23LC1024T-I/ST 8-TSSOP kılıfta üretilmiştir. IC SRAM 1MBIT SPI/QUAD 8TSSOP
| Ürün Kodu | 23LC1024T-I/ST |
| Access Time | - |
| Clock Frequency | 20 MHz |
| Memory Format | SRAM |
| Memory Interface | SPI - Quad I/O |
| Memory Size | 1Mb (128K x 8) |
| Memory Type | Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-TSSOP |
| Technology | SRAM |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | - |
23LC1024T-I/ST Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.