Görsel mevcut değil
11LC010-I/MS 8-MSOP Entegre Devre Hakkında
11LC010-I/MS 8-MSOP kılıfta üretilmiştir. IC EEPROM 1KBIT SGL WIRE 8MSOP
| Ürün Kodu | 11LC010-I/MS |
| Access Time | - |
| Clock Frequency | 100 kHz |
| Memory Format | EEPROM |
| Memory Interface | Single Wire |
| Memory Size | 1Kb (128 x 8) |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Part Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MSOP |
| Technology | EEPROM |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.5V |
| Write Cycle Time - Word, Page | 5ms |
11LC010-I/MS Datasheet dosyasına ulaşmak için tıklayınız.